Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Aramalar'da Kaçıncı Sıradasınız ?

Web site tasarımı'ndan sonraki en önemli unsur aramalarda ne kadar görünür oluyorsunuz.
Rakiplerinizin sitesi sıralamalarda sizden önde mi çıkıyor?

Image

Google’de ilk sıralarda çıkmak istermisiniz?

Devasa bir reklam ağında, rakiplerinizi, geride bırakmanın ve aynı ürünleri, aynı hizmetleri vermenin üreticiler ve satıcılar için ne kadar zor olduğunun farkındayız.
Etkili arama motoru optimizasyonu yani SEO ile sizi istediğiniz kelimede ilk sayfalarda çıkarıyoruz.

SEO Nedir_?

Seo (Search Engine Optimization) kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe anlamı arama motoru optimizasyonu demektir.
SEO‘yu ele alacak olursak, adından’da anlaşıldığı üzere, web sitelerinin arama motorlarına, arama motorlarının uyğuladığı kurallar ile uygun düzenlenmesi ve web sitelerinin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir kural bütünü olarak ifade edebiliriz.

SEO Çalışması Google Uygun Şekilde Nasıl Yapılır?

Popüler arama motorları sıralamasında, zirvede “Google” bulunmaktadır. SEO ya yön veren kuruluş da bu yüzden “Google” dir. “Google” kelime aramalarında, kaliteli ve özğün sitelere öncelik sağlamaktadır. Bu kurallar,site içi ve site dışı yapılan genel seo çalışmaları olarak adlandırılmaktadır. SEO çalışmasının planlaması, stratejik riskleri gibi faktörleri vardır, bu faktörler hesaplanarak seo çalışması yapılmaktadır.Doğru analizler ve sürekliliği olan seo çalışmaları ile projeniz her zaman başarıya ulaşır.

Hergün daha fazla web tasarım ve yazılım projesi ile büyüyoruz

image

Kurumsal Web Tasarım

İşletmelere özel, marka yapısına uygun ve arama motorlarınca en iyi şekilde aramalarda görüntülenecek web tasarım projeleri ile rakiplerinizi geride bırakın.

image

Grafik Tasarım

Her işletmenin kendine özgü marka renkleri ve dijital görselleri olmalıdır. Size özel çalışmalar ile taklit edilen firma olabilirsiniz. Grafik tasarım hizmetlerimiz ile işletmenize özel grafik tasarım projeleri üretiyoruz.

image

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Size özel kurumsal kimlik çalışması ile markalaşma yolunda en iyi olun. Akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışması ile unutulmayan markalar arasına girin.