Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Bir işletmenin temel adımı “kurum kimliği” renkleri ve logosu’dur. iyi şekilde dizayn edilen kurumsal kimlik işletmeniz ile ilgili ilk izlenimi oluşturacaktır. Kurumsal Kimlik; kartvizit, dosya , web sitesi, araç giydirme, ürün ambalaj tasarımı gibi alanlanlarda kullanılacağı için önem arz etmektedir.
İşletmeniz veya web siteniz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız var ise, Datakur’un kurumsal kimlik oluşturma hizmetlerinen faydalanabilirsiniz. Datakur sektörünüz ile ilğili analizleri gerçekleştirerek, sizin için en uygun tasarım konseptini gerçekleştirecektir. Görüşmelerimiz neticesinde kurum rengi ve logo gibi tasarım işlemlerine başlanacaktır. tasarım konsept onayından sonra uygulamalar ve son olarak neler yapıldığına dair genel bir döküm kitapçığı oluşturulacaktır.

Kurum ve İşletme Kimliğim Uygun mu?

Her kurum ve işletme kimliği yanlış yapılan konsept ve tasarımları sonrası, büyük hezeyana uğramaktadır. Kurum ve işletme kimliği için mutlaka profesyonel bir tercih yaparak doğru tasarım kimliğine doğru bir tasarım ajansı ile başlamanız sizin için bir artı olacaktır.
Kimliğiniz, doğru renkleri  ve doğru logo tasarımlarını içermelidir. birbirinden bağımsız tasarımlar, müşterilerinizin akıllarını karıştıracağından, işetmenize şüphe ile bakmalarına neden olacaktır. Profesyonel bir karo ile kurumsla kimlik çalışması yaptırmak isterseniz “Datakur” sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Kurumsal Kimlik Çalışması

En çok dışarıya karşı olan tarafınızı yansıtır, Müşterinizin ve yeni müşteriniz oalcak işletmelerin en dikkat ettiği konuların başında gelir. Sizi dışarıya en modern şekilde yansıtacak ve kurumsal imajınızı en iyi şekilde gösterecek bir kimlik çalışması ile akılda kalan bir işletme olabilirsiniz.

Hergün daha fazla web tasarım ve yazılım projesi ile büyüyoruz

image

Kurumsal Web Tasarım

İşletmelere özel, marka yapısına uygun ve arama motorlarınca en iyi şekilde aramalarda görüntülenecek web tasarım projeleri ile rakiplerinizi geride bırakın.

image

Grafik Tasarım

Her işletmenin kendine özgü marka renkleri ve dijital görselleri olmalıdır. Size özel çalışmalar ile taklit edilen firma olabilirsiniz. Grafik tasarım hizmetlerimiz ile işletmenize özel grafik tasarım projeleri üretiyoruz.

image

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Size özel kurumsal kimlik çalışması ile markalaşma yolunda en iyi olun. Akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışması ile unutulmayan markalar arasına girin.