Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Profesyonel sosyal medya ekibimiz ile markanızı sosyal medya’da sizi en iyi şekilde yansıtacak ve müşteri potansiyelinizi arttıracak şekilde yönetiyoruz. Facebook, Instagram, Twitter, Foursquare, Google+, gibi en çok ziyaret edilen sosyal medya alanlarında milyonlarca kullanıcı kitlesine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya’da Kaç Takipçiniz Var?

Yeni bir işletmenin sosyal medya ağına dahil olması ve çok sayıdaki müşteri kitlesine kendi başına ulaşması zor olmaktadır. Bu yüzden “Datakur” sizin yerinize bu iş yükünü üstlenerek sizin işlerinize odaklanmanıza olanak sağlıyor.
Doğru müşteri kitlesine, ulaşarak ürünlerinizi milyonlarca kullanıcının aktif olarak bulunduğu sosyal medya’da güncel olarak paylaşıyor. Yeni nesil pazarlama ağı olarak’da bilinen sosyal medya ile devamlı aktif ve güncel kalmanız için profesyonel sosyal medya uzmanlarımız sizin için devamlı yeni gelişmeler paylaşıyor.

Hergün daha fazla web tasarım ve yazılım projesi ile büyüyoruz

image

Kurumsal Web Tasarım

İşletmelere özel, marka yapısına uygun ve arama motorlarınca en iyi şekilde aramalarda görüntülenecek web tasarım projeleri ile rakiplerinizi geride bırakın.

image

Grafik Tasarım

Her işletmenin kendine özgü marka renkleri ve dijital görselleri olmalıdır. Size özel çalışmalar ile taklit edilen firma olabilirsiniz. Grafik tasarım hizmetlerimiz ile işletmenize özel grafik tasarım projeleri üretiyoruz.

image

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Size özel kurumsal kimlik çalışması ile markalaşma yolunda en iyi olun. Akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışması ile unutulmayan markalar arasına girin.